Trwa rekrutacja do pierwszej edycji programu Marketing Masterminds

Data publikacji: 15 maja, 2021

Zakończyliśmy kolejny etap procedury kwalifikacyjnej do naszego programu liderskiego Marketing Masterminds, prowadzonej wspólnie z naszym Partnerem Executive Search, firmą Antal.

Analizie podlegała treść nominacji, formularza aplikacyjnego i CV każdego z 119 kandydatów. W związku z niezwykle wysokim poziomem merytorycznym zgłoszeń, decyzja o kwalifikacji kandydatów do następnego etapu była niezwykle trudna.
35 marketingowych talentów wytypowanych do półfinału to niewątpliwie przyszłość naszej branży. Teraz przed firmą Antal wspierającą nas w rekrutacji – stoi niełatwe zadanie, by wyłonić kilkunastu najlepszych z najlepszych.

Następnym etapem procesu będzie bowiem zaawansowana diagnoza kompetencji (test online) oraz wywiad kompetencyjny (spotkanie video). Finalnie do naszego programu zakwalifikowanych zostanie 12-15 osób – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Ostateczną listę uczestników poznamy po posiedzeniu Kapituły Programu, przewidzianym w terminie 7-11 czerwca 2021 r.

Dziękujemy za wszystkie nominacje i zgłoszenia, a zakwalifikowanym do etapu półfinałowego życzymy powodzenia w dalszej kwalifikacji.