Hero To Hero – pomoc Ukrainie to nasza wspólna odpowiedzialność

Data publikacji: 9 kwietnia, 2022

„Szacuje się, że 10%z nas gości w swoich domach uchodźców. Jeśli jesteś w tym gronie, jesteś bohaterem. Ale nie jesteś sam – pomoc to nasza wspólna odpowiedzialność.” 
Oto przesłanie kampanii HEROTOHERO, której IAA Polska ma zaszczyt być Partnerem. Herotohero.eu to pierwsza platforma, która łączy potrzebujących z ludźmi z całego świata, którzy chcą i mogą ich wspierać. To sposób pomocy Ukraińcom, a także osobom, które przyjęły do siebie ukraińskich uchodźców i potrzebują wsparcia.

Akcję współorganizują Group One i Planet Heroes. Planet Heroes, wykorzystując swoją międzynarodową platformę do zbierania pieniędzy na projekty ekologiczne, postanowił zbudować międzynarodową platformę pomocową dla Ukraińców i dla osób, które przyjęły do siebie ukraińskich uchodźców i potrzebują wsparcia. Hero To Hero wspierana jest także przez Polską Radę Biznesu (PRB), GRID Warszawa (UN Environment programme) oraz Amazon Web Services dostarczający technologię, a patronem inicjatywy jest Polska Akcja Humanitarna.

Adres platformy to herotohero.eu.
Spot kampanii emitowany był m.in. przez Grupy TVN, Polsat i TVP.