BNP Paribas Bank Polska i L’Oreal w IAA Polska

Data publikacji: 6 grudnia, 2019

Grono członków stowarzyszenia powiększyło się o organizację z sektora bankowego i firmę z branży beauty. Są to BNP Paribas i Grupa L’Oreal.

BNP Paribas Bank Polska

BNP Paribas Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredyty, a przedsiębiorcom rozwiązania finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. 

Jako część międzynarodowej grupy, instytucja świadczy usługi przez sieć oddziałów i stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Oferuje także produkty kredytowe za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich i u wybranych dealerów samochodów.

Grupa L’Oreal

Od ponad stu lat, Grupa L’Oreal, działa w branży związanej z pięknem. Na całym świecie, firma dostarcza konsumentom produkty kosmetyczne, które są sprawdzone pod kątem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Posiada portfolio 24 marek.

W Polsce, organizacja jest obecna od 26 lat, a w krajach bałtyckich od 2000 roku.W 2017 roku powstał Hub L’Oreal Polska i Kraje Bałtyckie. Jego główna siedziba znajduje się w Warszawie, a biura operacyjne w Rydze, Tallinie i Wilnie.