Henkel, Jeronimo Martins Polska i Mondelēz Polska dołączyły do IAA Polska

Data publikacji: 18 stycznia, 2020

Kolejne trzy organizacje postanowiły dołączyć do stowarzyszenia. Henkel, Jeronimo Martins Polska i Mondelēz Polska zasiliły szeregi członków IAA Polska. Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy.

Henkel

Henkel to organizacja o globalnym zasięgu, która powstała ponad 140 lat temu. Ma różnorodną ofertę produktów oraz usług. 

Firma działa nie tylko w sektorze przemysłowym, lecz także dóbr konsumpcyjnych. Oferuje środki piorące i czystości, kosmetyki do włosów, ciała oraz kleje i technologie dla przemysłu.

Jeronimo Martins Polska

Jeronimo Martins Polska to organizacja, która rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku od otwarcia pierwszych sklepów dyskontowych. Wkrótce potem portfolio firmy zostało wzbogacone o biznes kosmetyczny i farmaceutyczny.

Mondelēz Polska

Mondelēz Polska jest firmą z branży spożywczej, obecną w Polsce, od 27 lat. Zatrudnia blisko 4600 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych i centrum badawczo-rozwojowe. W swojej ofercie ma znane marki z kategorii przekąsek – czekolady, wafelki, batony, ciastka, cukierki i gumy do żucia.

Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod tą nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 r.