IAA Polska rośnie w siłę. TikTok, Polska Press i Payback nowymi członkami stowarzyszenia

Data publikacji: 20 września, 2021

Kolejne organizacje postanowiły włączyć się w realizację naszych inicjatyw. Do IAA Polska dołączają serwis społecznościowy TikTok, wydawca prasy i serwisów online’owych Polska Press oraz operator programu lojalnościowego Payback.

TikTok to czołowa platforma krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Misją TikToka jest inspirowanie, pobudzanie kreatywności i sprawianie radości. TikTok posiada globalne biura w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Berlinie, Polsce, Izraelu, Dubaju, Bombaju, Krajach Nordyckich, Singapurze, Dżakarcie, Seulu i Tokio. Regionalny, europejski hub TikToka mieści się w Warszawie i koordynuje działania biznesowe na Polskę, Czechy, Rumunię i Węgry.
https://www.tiktok.com/pl/

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Jej serwisy internetowe odwiedza 16,5 mln użytkowników*.

W całej Polsce Polska Press Grupa wydaje 20 dzienników regionalnych – marki gazet z wieloletnią tradycją. W portfolio prasowym znajduje się również blisko 120 tygodników lokalnych, bezpłatna gazeta naszemiasto.pl, magazyny oraz dodatki telewizyjne: Tele Magazyn, Super Tele, TV Pilot i Tele Program.

Polska Press aktywnie rozwija działalność internetową oraz w dziedzinie nowych technologii.

Jest liderem w kategorii Informacje i Publicystyka – 14 mln RU* oraz  Informacje Lokalne – 13,9 mln RU* (*źródło: Mediapanel, 07.2021). W portfolio ma 23 regionalne serwisy informacyjne, serwisy tematyczne, portal społeczności lokalnych naszemiasto.pl oraz internetowy serwis telewizyjny telemagazyn.pl.
https://polskapress.pl/pl

Payback jest  największym multipartnerskim Programem Bonusowym w Polsce. Uczestnicy Programu mogą  zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. PAYBACK nagradza konsumentów, aby czerpali dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Wspiera  partnerów Programu w realizacji celów sprzedażowych, budując trwałe relacje z ich klientami.

Wśród partnerów Programu są duże sieci handlowe, firmy usługowe oraz największe platformy e-commerce. Uczestnicy Programu mają do dyspozycji tysiące miejsc sprzedaży w tym ponad 250 sklepów online, w których mogą zbierać punkty i wykorzystywać je na różne sposoby: podczas płatności za zakupy, wymieniając na nagrody lub mile Miles & More, a także przekazując na cele charytatywne.
https://www.payback.pl/

IAA Polska jest jedyną organizacją w kraju, która skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji reklamowej: z mediów, agencji oraz reklamodawców z rozmaitych branż. Aktualnie jest ich ponad 130, a ich grono systematycznie się powiększa.

– Niezmiernie cieszy mnie to, że szeregi IAA Polska zwiększają się o trzy kolejne organizacje. Siłą IAA Polska jest bowiem różnorodność i mnogość spojrzeń na komunikację marketingową. A to z kolei ułatwia realizację wspólnego celu, jakim jest poprawa standardów w branży komunikacji marketingowej, a także dbałość o zgodną z prawem, swobodną komunikację pomiędzy producentami i konsumentami – mówi Jacek Olechowski, Prezes Zarządu IAA Polska.