ICAN Institute nowym członkiem IAA Polska

Data publikacji: 13 grudnia, 2022

Miło nam poinformować, że kolejna organizacja dołącza do IAA Polska. W realizację naszych inicjatyw w ramach kurii mediów włącza się od teraz  ICAN Institute. Od początku roku grono członków IAA Polska poszerzyło się o 16 nowych podmiotów.

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, dostarczając praktyczną i aktualną wiedzę biznesową menedżerom i przedsiębiorcom. Jest jedynym w Europie przedstawicielem „MIT Sloan Management Review”, jak również twórcą polskiej edycji „Harvard Business Review” (2003-2020).

Od ponad 20 lat realizuje misję wspierania polskich przedsiębiorców i menedżerów, dostarczając im sprawdzoną wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży. Współpracuje z wieloma ośrodkami naukowo-badawczymi na całym świecie.

ICAN Institute działa na rynku od 1997 roku. Dostosowuje swoją ofertę do zmiennych warunków i we wszystkich działaniach kieruje się nadrzędnym celem – wspierania polskich przedsiębiorców w osiągnięciu sukcesu.
Więcej informacji na stronie: https://www.ican.pl/