InPost i VeloBank nowymi Członkami IAA Polska

Data publikacji: 4 czerwca, 2024

Z przyjemnością informujemy, że kolejne dwie organizacje przystąpiły do IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Kurię reklamodawców wzmocniły InPost i VeloBank. Od początku roku szeregi naszego Stowarzyszenia zwiększyły się o pięć nowych firm.

InPost (AEX: INPST) to lider rozwiązań logistycznych dla branży e-commerce w Europie. Założony przez Rafała Brzoskę InPost to obecnie wiodąca platforma dostaw dla e-commerce, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce. Pierwsze urządzenia Paczkomat® pojawiły się w Krakowie w 2009 roku i bardzo szybko stały się nieodłącznym elementem zakupów internetowych oraz gwarancją szybkości i wygody.

Grupa InPost na koniec 1 kw. 2024 roku dysponowała ponad 69 000 punktów out-of-home, w tym ponad 37 tys. nowoczesnych urządzeń Paczkomat® i blisko 32 tys. punktów PUDO w 9 krajach (Wielka Brytania, Francja, Polska, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Luksemburg, Holandia). InPost świadczy także usługi kurierskie i fulfillment dla sprzedawców e-commerce, współpracując z około 100 000 e-sprzedawców. Tylko w ciągu 1 kw. 2024 roku firma obsłużyła 242,6 milionów przesyłek.

Więcej informacji na stronie: https://www.inpost.pl

VeloBank to bank uniwersalny, który oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe, będące blisko wartości klientów. Najważniejsze z nich to bezpieczeństwo, zaufanie, transparentność i dbanie o ludzi oraz ekologię. W oparciu o te wartości VeloBank tworzy strategię, produkty oraz usługi, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania związane z codzienną bankowością. Użytkownicy banku mają dostęp do rozbudowanej sieci oddziałów, jak również elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

W ramach Grupy kapitałowej VeloBank powstał również VeloMarket, czyli platforma e-commerce, gdzie można znaleźć produkty dobre dla zdrowia i planety. Innowacyjność banku potwierdzają otrzymane w 2023 r. nagrody, w tym m.in. Innowacyjny Lider dla zarządu VeloBanku za sprawnie przeprowadzony proces rebrandingu oraz innowacyjne rozwiązania w sektorze bankowym, nagroda Złotej e-Tarczy oraz drugie miejsce w konkursie Instytucja Roku 2023 za obsługę klientów w kanałach zdalnych.

Więcej informacji na stronie: https://www.velobank.pl/o-banku

Dorota N. Haller, Wiceprezeska Zarządu IAA Polska, Client Solutions Director RASP:

„Bardzo cieszymy się z dołączenia do IAA Polska dwóch nowych organizacji – InPost i VeloBank.  Siła naszego stowarzyszenia rośnie wraz z reprezentacją silnych marek oraz liderek i liderów nimi zarządzających. Naszym celem jest kształtowanie zrównoważonego rozwoju branży. Teraz ten głos będzie jeszcze bardziej donośny.”