Poznaliśmy 13 uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w drodze kilkuetapowego procesu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez naszego Partnera Executive Search, firmę Antal, wyłoniliśmy 13 uczestników programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds.

Kwalifikacja do programu jest tym większym sukcesem, że poziom osób wyselekcjonowanych do ostatniego etapu rekrutacji był wyjątkowo wysoki. Finalnie do naszego dwuletniego programu, spośród 119 zgłoszonych kandydatów wybranych zostało jedynie 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej.

Ostateczna decyzja podjęta została przez Kapitułę na podstawie rekomendacji Antal, w oparciu o dotychczasowe sukcesy kandydatów w roli lidera strategicznych lub innowacyjnych projektów, zaangażowanie w rozwój organizacji i w inicjatywy branżowe. Ostatnim, ważnym kryterium były przemyślenia kandydatów związane z wyzwaniami branży komunikacji marketingowej oraz wizja osobistego wpływu na jej przyszłość w ramach udziału w programie.

Już niebawem, w środę 23 czerwca o godz. 13.00, odbędzie się wydarzenie inauguracyjne online, podczas którego uczestnicy poznają się wirtualnie, spotkają się z członkami Kapituły Programu i członkami Zarządu IAA Polska, a także wysłuchają wystąpienia Gościa Specjalnego – Pani Katarzyny Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzającej Discovery EMEA.

Jako organizatorzy postaramy się o mnóstwo inspiracji stymulujących wszechstronny rozwój uczestników programu.

Niech pasja, głód wiedzy i inspiracji będą z Nimi!

Przedstawiamy uczestników pierwszej edycji Marketing Masterminds!

Reprezentanci agencji:

Reprezentanci mediów:
Reprezentanci marketerów:
Prezentację uczestników pierwszej edycji Marketing Masterminds znajdziecie tutaj.