Poznaliśmy 13 uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds!

Data publikacji: 23 czerwca, 2021

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w drodze kilkuetapowego procesu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez naszego Partnera Executive Search, firmę Antal, wyłoniliśmy 13 uczestników programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds.

Kwalifikacja do programu jest tym większym sukcesem, że poziom osób wyselekcjonowanych do ostatniego etapu rekrutacji był wyjątkowo wysoki. Finalnie do naszego dwuletniego programu, spośród 119 zgłoszonych kandydatów wybranych zostało jedynie 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej.

Ostateczna decyzja podjęta została przez Kapitułę na podstawie rekomendacji Antal, w oparciu o dotychczasowe sukcesy kandydatów w roli lidera strategicznych lub innowacyjnych projektów, zaangażowanie w rozwój organizacji i w inicjatywy branżowe. Ostatnim, ważnym kryterium były przemyślenia kandydatów związane z wyzwaniami branży komunikacji marketingowej oraz wizja osobistego wpływu na jej przyszłość w ramach udziału w programie.

W środę 23 czerwca odbyło się wydarzenie inauguracyjne online, podczas którego uczestnicy poznali się wirtualnie, spotkali się z członkami Kapituły Programu i członkami Zarządu IAA Polska, a także wysłuchali wystąpienia Gościa Specjalnego – Pani Katarzyny Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzającej Discovery EMEA.

A przed nimi jeszcze wiele, wiele innych rozwijających aktywności i możliwość zbudowania marki osobistej. Jako organizatorzy postaramy się o mnóstwo inspiracji stymulujących wszechstronny rozwój uczestników programu.
Czeka na nich mentoring uznanych marketingowych ekspertów i wyjątkowe spotkania „inside the boardroom”, podczas których branżowe autorytety podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ważną korzyścią dla uczestników będzie także feedback rozwojowy i diagnoza potencjału przywódczego, przygotowujące ich do roli liderów przyszłości.

Bardzo cieszymy się na wspólną przygodę rozwojową, którą postaramy się zapewnić uczestnikom w trakcie naszego dwuletniego programu. Niech pasja, głód wiedzy i inspiracji będą z Nimi!

Przedstawiamy uczestników pierwszej edycji Marketing Masterminds!

Reprezentanci agencji:

Poznaliśmy 13 uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds!

Reprezentanci mediów:

Poznaliśmy 13 uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds!

Reprezentanci marketerów:

Poznaliśmy 13 uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds!

Więcej informacji o programie: www.marketingmasterminds.pl