Ruszyła rekrutacja do II edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds! Nominuj i wspierajmy razem przyszłych liderów branży

Data publikacji: 29 maja, 2023

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do drugiej edycji programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds.

Celem programu jest znalezienie marketingowych talentów – osób, które mają już na koncie wartościowe osiągnięcia, są lub będą liderami najważniejszych projektów, a w niedalekiej przyszłości być może zasiądą w zarządach firm.

KIM SĄ MARKETING MASTERMINDS?

KIM SĄMARKETING MASTERMINDS

Tylko członkowie IAA Polska mają możliwość nominowania kandydatów – osób z Ich firm lub z firm, z którymi współpracują.Członkowie zwyczajni mogą nominować 1 osobę;

Członkowie wspierający – dowolną liczbę osób.

Wystarczy opowiedzieć o Programie i nominacji wytypowanemu kandydatowi/ kandydatce i wypełnić formularz „Nominacja/ Zgłoszenie” na www.marketingmasterminds.pl – najpierw osoba nominująca, a potem kandydat/ kandydatka. Macie czas do 21 czerwca.

Zobaczcie również, co o Programie mówią uczestnicy I edycji programu!

Zobacz film

Pomóż swoim kandydatom znaleźć się w gronie Marketing Masterminds drugiej edycji!

Członkowie IAA Polska, na Wasze nominacje czekamy do środy 21 czerwca!

JAK TO DZIAŁA?

JAK TO DZIAŁA

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI

Zapraszamy – wspierajmy razem przyszłych liderów branży! Partnerami drugiej edycji programu są: TVN Media, GroupM, mBank i Antal.

Więcej informacji na  www.marketingmasterminds.pl