STANISŁAW JANOWSKI NOWYM PREZESEM ZARZĄDU TELEWIZJI POLSAT

Data publikacji: 18 stycznia, 2019

Stanisław Janowski, członek Zarządu IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy, został nowym Prezesem Zarządu Telewizji Polsat. Nowa funkcję będzie pełnił od kwietnia 2019 roku.

– Przez minione 12 lat pracowałem w biurze reklamy Telewizji Polsat, współpracowałem z Zygmuntem Solorzem oraz Zarządem Telewizji Polsat. Nadajemy dzisiaj ponad 30 kanałów i jesteśmy obecni w każdym istotnym segmencie widowni telewizyjnej. Polski kontent jest najważniejszy i będziemy go rozwijać, podobnie jak współpracę w ramach Grupy, aby maksymalnie wykorzystać możliwe synergie – mówi Stanisław Janowski na portalu media2.pl.

Janowski pracuje w w Grupie Cyfrowy Polsat od 2006 roku. W latach 2007-2019 zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Polsat Media Biuro Reklamy. Z rynkiem reklamy telewizyjnej i mediów związany jest od kilkunastu lat. Karierę zaczynał w domu mediowym OMD Poland, a w latach 2003-2006 odpowiadał za negocjacje, planowanie i zakup kampanii telewizyjnych w domu mediowym MediaCom. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Na członka Zarządu IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenia Reklamy został wybrany w czerwcu 2017 r.