IAAGLOBAL.ORG – NOWA STRONA GLOBALNA IAA

Data publikacji: 19 września, 2018

„Nowa strona internetowa IAA nie tylko odzwierciedla sposób pozycjonowania Stowarzyszenia („globalny kompas komunikacji marketingowej”), ale staje się również centrum wiedzy dla całego ekosystemu komunikacji marketingowej” skomentowała uruchomienie nowej strony Dagmara Szulce Managing Director IAA Global.

Nowa strona internetowa będzie dostarczać wyczerpujących informacji o wszystkim, co dzieje się w IAA na całym świecie, we wszystkich oddziałach lokalnych, a także o procesach w komunikacji marketingowej o zasięgu globalnym. Informacje będzie gromadziła oraz udostępniała je na stronie firma Flipboard, z którą Stowarzyszenie zawarło umowę o współpracy.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu uruchomienia nowej strony internetowej IAA” – powiedział Felix Tataru, Chairman i World President. „Na stronie znajdą się ciekawe, pogłębione artykuły, łatwo dostępne dzięki intuicyjnemu, łatwemu w obsłudze panelowi użytkownika. Prezentujemy je w atrakcyjny sposób, który sam w sobie ma być świadectwem nowoczesnej komunikacji marketingowej”.

„W dzisiejszym świecie, w którym istnieje wiele różnych źródeł informacji o zróżnicowanej jakości, konwergencja będzie odgrywała szczególną rolę w gromadzeniu, selekcji i dystrybucji tych najbardziej wartościowych”, powiedział  Srinivasan K. Swamy, President-Elect IAA Global. „Nowa strona internetowa IAA ma temu służyć, dlatego oprócz inspirujących artykułów będzie można znaleźć na niej raporty z badań, zbiory dobrych praktyk itp”- dodał.

Zapraszamy na www.iaaglobal.org