Co nas czeka jutro? Najważniejsze idee i inspiracje z SXSW2024 w IAA POWER PODCAST

Data publikacji: 23 kwietnia, 2024

Od inspirujących idei po przełomowe technologie – w tym odcinku IAA POWER PODCAST zabieramy Was w podróż do Teksasu po wyznaczające przyszłość trendy z SXSW2024. Tygiel kreatywności, festiwal inspiracji, ekscytujące doświadczenia z kilku tysięcy rożnych wydarzeń osadzonych w jednym, niezwykle ciekawym miejscu… Konferencja South by Southwest w Austin wymyka się wszelkim definicjom. Odkrywajcie, co nowego na horyzoncie wraz z Kacprem Sawickim z Papaya Films i Marcinem Gaworskim, 180heartbeats + JUNG v. MATT!

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co porusza aktualnie świat muzyki, filmu, rozrywki i marketingu, zapraszamy na IAA POWER PODCAST dostępny na:

Kacper Sawicki Producent reklamowy i filmowy z 25-letnim doświadczeniem. W 2006 roku założył Papaya Films, która wkrótce stała się jedną z największych i najbardziej innowacyjnych firm produkcyjnych w Europie. W kolejnych latach otwierał biura Papaya w Londynie, Nowym Jorku i Lizbonie. Papaya Films zrealizowała do tej pory niemal 3000 kampanii reklamowych w niemal 50 krajach i została wyróżniona ponad setką nagród. W ramach inicjatywy Papaya Originals, powstały m.in. miniserial „WILK”,  wielokrotnie nagradzana fabuła sci-fi „Embers” dla Apple+ oraz „Lewandowski: Nieznany” dla Amazon Prime Video. Wyprodukował również film fabularny „All My Loved Ones” oraz ponad 50 filmów krótkometrażowych w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji (Papaya Films Original Series).

Marcin Gaworski – Partner, współzałożyciel niezależnej agencji kreatywnej 180heartbeats + Jung v Matt – najlepszej agencji kreatywnej w Polsce (MMP 2023, KTR 2022 i 2020), 2giej najlepszej agencji Effie 2022, 10. najlepszej niezależnej agencji reklamowej na Świecie (Cannes Lions 2019), AdMan X-lecia w plebiscycie Ad/WoMen 2021. Partner filmowego domu produkcyjnego F25. Współtwórca start-upu NapoleonCat, ekspert ds. internetu i rynku mobile w inkubatorze BonusCard,  członek rady ekspertów ośrodka dialogu i analiz ThinkTank oraz inwestor w VC KnowledgeHub Starter. Prezes Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Aktywny promotor i wykładowca marketingu jako ważnej gałęzi gospodarki oraz ciekawej pracy dla młodzieży.