Lekcja pasji i przywództwa od Jurka Owsiaka! Po Noworocznym Spotkaniu Członków i Sympatyków IAA Polska

Data publikacji: 15 lutego, 2024

Za nami Noworoczne Spotkanie Członków i Sympatyków IAA Polska. Gościem Specjalnym wydarzenia był Jurek Owsiak. Bo kto lepiej niż Jurek Owsiak mógłby odpowiedzieć nam na pytanie: Czy niemożliwe jest możliwe? Wydarzenie odbyło się w siedzibie naszego Członka – Warner.Bros Discovery.

Półtoragodzinne wystąpienie Jurka Owsiaka było dla nas wszystkich wyjątkową lekcją pasji i przywództwa. Wspaniale było poczuć Jego charyzmę, autentyzm i bezpośredniość w kameralnej atmosferze, podczas ekskluzywnego wykładu specjalnie dla nas. Zostaliśmy zainspirowani i poruszeni, towarzyszyły nam emocje – od śmiechu i uśmiechu, po łzy.

Spotkanie poprowadzili Agnieszka Sora, Prezeska IAA Polska i Jerzy Minorczyk, Dyrektor generalny Stowarzyszenia, którzy podsumowali najważniejsze wydarzenia minionego roku w IAA Polska. serdecznie dziękujemy za gościnę, a także za osobisty udział w wydarzeniu i przywitanie Gości – Kasi Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Członkowie i Sympatycy IAA Polska – dziękujemy za Waszą liczną obecność, networking i rozmowy w części nieoficjalnej oraz za Wasze zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji i galerii zdjęć z wydarzenia!