Marketing Masterminds w panelu dyskusyjnym IAA Polska

Data publikacji: 21 października, 2021

IAA_grafika-panelowa-po-walnym-zebraniu-600x400

Panel dyskusyjny z udziałem uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds był wydarzeniem zwieńczającym Walne Zebranie Wyborcze Członków IAA Polska. W dyskusji moderowanej przez Jacka Olechowskiego, członka kapituły programu Marketing Masterminds i członka Rady Nadzorczej IAA Polska, paneliści starali się odpowiedzieć na pytanie, czego nie dostrzegają obecnie branżowi liderzy i na co powinni zwrócić szczególną uwagę.

W rozmowie udział wzięło czworo uczestników programu Marketing Masterminds: Sylwia Tygielska – Growth Director, Isobar Polska, Karolina Zagórska – Senior Brand Manager, Tymbark (Grupa Maspex), Adrian Roman – Senior MarTech Manager, MediaCom oraz Radosław Wierzbiński – Strategy and Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska.

– Marketing Masterminds to kolejne pokolenie przywódców. To oni decydować będą o kształcie przemysłu reklamowego. Ich optyka na wiele ważnych dla branży kwestii jest nieco inna niż obecnych CEO – nierzadko dostrzegają o wiele więcej. To pierwszy panel, ale z pewnością zorganizujemy kolejne, bo opinie przyszłych liderów, opinie Marketing Masterminds  są bezcenne – podsumowuje Jacek Olechowski.

Zapraszamy do obejrzenia około 25-minutowego nagrania z panelu, w którym Marketing Masterminds odpowiadają na ważne pytania: Jak zarządzać zmianą, by się udała? Jak wprowadzać w organizacji innowacje i jak zająć się digitalizacją? Jak dostosowywać się do pojawiających się trendów konsumenckich, by nie zostać w tyle? Czy wreszcie: jakie cechy są najbardziej pożądane u menedżerów wyższego szczebla?

Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=6bUx2oPXRgw