Paweł Kowalewski po raz czwarty IAA Global Vice Presidentem

Data publikacji: 8 września, 2016

Paweł Kowalewski

IAA Global Office w oficjalnym oświadczeniu poinformowało o osobach, które przez najbliższe dwa lata zajmą stanowiska Global Vice Presidents. Wśród nich znalazł się Paweł Kowalewski, obecnie członek Rady Nadzorczej IAA Polska, który będzie pełnił  funkcję Vice Presidenta czwartą kadencję.

Paweł Kowalewski po raz czwarty IAA Global Vice Presidentem

Paweł Kowalewski – jeden z pierwszych członków IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (od 1993 r.), czterokrotnie wybierany na Prezesa polskiego oddziału Stowarzyszenia, trzykrotnie pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej IAA Polska.

Jest jedynym Polakiem jest w strukturach IAA Global. Obecnie został wybrany na stanowisko Vice President Membership odpowiedzialnego za rozwój Stowarzyszenia na świecie.

Prezes i dyrektor kreatywny agencji Communication Unlimited – jednej z pierwszych w Polsce niezależnych agencji reklamowych. W latach 1984-85 przebywał na stypendium w Heidelbergu. W 1985 roku rozpoczął pracę na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 1994 r. prowadzi na tym wydziale pracownię reklamy. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W czasie studiów założył słynną formację artystyczną GRUPPA.