Polkomtel, Osborne Clarke oraz Lewandowski Gradek Lewandowska nowymi Członkami IAA Polska

Data publikacji: 31 stycznia, 2023

Miło nam poinformować, że trzy nowe organizacje dołączają do IAA Polska.
W realizację naszych inicjatyw w ramach kurii reklamodawców włączył się Polkomtel, a w ramach kurii professional services – kancelarie: Osborne Clarke oraz Lewandowski Gradek Lewandowska. Coraz ważniejszym polem aktywności IAA Polska jest obrona branży przed szkodliwymi zmianami w prawie. W tym kontekście wsparcie kancelarii prawnych, które właśnie przystępują do Stowarzyszenia, może okazać się szczególnie cenne.

Agnieszka Sora , Prezeska Zarządu IAA Polska, Regional Consulting Lead NCE GfK:

„Rok 2022 zakończyliśmy z 16 nowymi organizacjami na pokładzie, a niezwykle ważny, bo jubileuszowy dla nas rok, 2023 – otwieramy z 3 kolejnymi nowymi członkami. Potwierdza to, że misja stowarzyszenia polegająca na kształtowaniu  zrównoważonego rozwoju branży, a także sposób, w jaki ją realizujemy, przekonuje do łączenia sił w ramach IAA Polska, coraz więcej firm. Widzimy, że takie aspekty jak ochrona interesów branży, dbanie o standardy oraz oferowanie platformy do dialogu i dyskusji branżowych zyskują na znaczeniu.”

Polkomtel Sp. z o.o. to wiodący operator telekomunikacyjny i pierwszy operator GSM w Polsce, świadczący usługi pod marką Plus oraz Plush. Swoją działalność prowadzi od 1996 r., pod tą samą marką nieprzerwanie od ponad 26 lat. Lider technologii 5G korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w rozwijaniu usług dla swoich klientów. Jest częścią Grupy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce. Polkomtel dostarcza swoim klientom ponad 13 mln usług telefonii komórkowej i dostępu do Internetu. Portfolio produktów Polkomtel Sp. z o.o. oprócz usług głosowych oraz dostępu do Internetu obejmuje liczne usługi dodatkowe do transmisji danych, usługi informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, mobilne płatności i wiele innych nowoczesnych rozwiązań przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jaki i indywidualnym.

Więcej: https://www.plus.pl/

Osborne Clarke jest międzynarodową kancelarią prawną, liczącą ponad 300 partnerów i ponad 1080 prawników z różnych obszarów specjalizacji, posiadającą biura w 26 lokalizacjach.

Dzięki podejściu sektorowemu w świadczeniu usług prawnych, służy klientom pomocą w rozwiązywaniu zarówno problemów bieżących, jak i tych, z którymi zetkną się dopiero w przyszłości. Oferuje nie tylko kompleksową obsługę prawną, ale także praktyczne porady biznesowe, współpracując z klientami także przy nowych przedsięwzięciach, produktach i rozwiązaniach, które mają szansę zrewolucjonizować ich biznes, rynki zbytu czy nawet całe sektory gospodarki. Osborne Clarke kompleksowo wspiera klientów w różnych obszarach prawa, także z dziedziny prawa własności intelektualnej, reklamy, marketingu, czy nowych technologii.

Więcej: https://www.osborneclarke.com/pl/locations/poland

Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p r pr. wspiera swoich klientów we wszystkich obszarach własności intelektualnej (IP), obejmując trzy wzajemnie uzupełniające się kompetencje: doradztwo prawne, pomoc mediatorów i usługi rzeczników patentowych dla biznesu opartego na wiedzy, kreacji, innowacyjności, technologiach. Doradza w zakresie strategii ochrony i zarządzania własnością intelektualną, a także jak za pomocą narzędzi prawnych budować silne marki, zabezpieczać rozwiązania techniczne i efekty kreacji – w Polsce i za granicą. LGL to jedyna polska kancelaria w sieci IP Lawyers Network działająca na wszystkich kontynentach.

Więcej: https://lgl-iplaw.pl