AGATA SZELIGA-STASZKIEWICZ

AGATA SZELIGA-STASZKIEWICZ, Head of Agency Partnerships, Facebook CEE & Russia.

kuria mediów

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży marketingowej i technologicznej, od 3 lat w zespole Facebook Polska odpowiada m.in. za współpracę z agencjami reklamowymi i domami mediowymi na 28 rynkach regionu CEE, w tym Rosji. Karierę zawodową rozpoczęła w Procter & Gamble, ucząc się od podstaw marketingu i mediów i tworząc, przez prawie 10 lat, strategie komunikacji i relacji z konsumentami. Kolejne doświadczenia zdobywała w branży usług z sektora BPO i IT, budując kilkusetosobowe zespoły oraz wprowadzając firmy w nowe obszary biznesowe.

W latach 2015-2018 w barwach Dentsu Polska zarządzała Isobar Poland Group – kilkoma agencjami działającymi na styku strategii, kreacji, komunikacji marketingowej, technologii oraz transformacji biznesowej.

Od wielu lat aktywna w stowarzyszeniach branżowych, była kilkukrotnie członkiem zarządu Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Ukończyła studia na wydziale Lingwistyki i Socjologii na University of Toronto.

Profil na LinkedIn