Rafał Baran AdManem roku 2017

Data publikacji: 11 kwietnia, 2018

We wtorek 10 kwietnia 2018 roku odbyła się Gala wręczenia nagród AdMan Roku 2017, organizowana przez magazyn „Press”. Rafał Baran, wiceprezes 4fun Media i właściciel FCB Bridge2Fun oraz wieloletni członek IAA Polska został AdManem Roku 2017 w kategorii Agencje reklamowe.

Tytuł AD wo/MAN Roku przyznawany jest za: sukces w biznesie reklamowym, nowatorstwo i kreatywność oraz promowanie najwyższych standardów pracy w reklamie. Od sześciu lat konkurs organizowany jest przez magazyn „Press”. Zwycięzca wybierany jest w głosowaniu przez  przedstawicieli agencji reklamowych, agencji interaktywnych oraz domów mediowych i produkcyjnych.

Rafał Baran, w kategorii Agencje Reklamowe, uzyskał w głosowaniu 86 punktów. Wg osób nominujących Rafał Baran to „Najskuteczniejszy wizjoner w Polsce”, „Człowiek sukcesu”, „Wirtuoz biznesu”, „Potrafił w spektakularny sposób stworzyć i w krótkim czasie rozwinąć agencję Bridge2Fun, bez pomocy międzynarodowej tzw. sieci”, „Tegoroczne fuzje z FCB i Deloitte Digital potwierdzają jego ponadprzeciętną zdolność biznesową i wyczucie rynku”, „Dobra energia, świetne pomysły i charyzma nie do podważenia”. Rafale – serdecznie gratulujemy !

AdManem Roku 2017 w kategorii Domy mediowe został Jakub Bierzyński, prezes OMD.