TRWA REKRUTACJA DO PROGRAMU LIDERSKIEGO IAA POLSKA MARKETING MASTERMINDS

Data publikacji: 11 lipca, 2023

TRWA REKRUTACJA DO PROGRAMU LIDERSKIEGO IAA POLSKA MARKETING MASTERMINDS

Zainteresowanie programem Marketing Masterminds ponownie przerosło nasze oczekiwania. Członkowie IAA Polska jak zwykle nie zawiedli, typując marketingowe talenty ze swoich firm i z firm, z którymi współpracują. Otrzymaliśmy aż 119 nominacji do II edycji programu.

Wszyscy nominowani kandydaci potwierdzili udział w rekrutacji, wypełniając formularze zgłoszeniowe. Po analizie formularzy aplikacyjnych oraz CV konsultanci firmy Antal, agencji doradztwa personalnego, świadczącej usługi executive search, wyłonili spośród tych wyjątkowych kandydatów 33 półfinalistów – najlepszych z najlepszych.

Kolejny etap procesu to zaawansowana diagnoza kompetencji w oparciu o profesjonalne narzędzie psychometryczne (test online), a następnie wywiad online. Uczestników programu (10-15 osób) poznamy po posiedzeniu Kapituły, najpóźniej do 25 września 2023 r.

Zakwalifikowanym życzymy powodzenia w decydującej fazie rekrutacji!

I bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym, gdyż nominacja i znalezienie się w gronie kandydatów do programu to wyróżnienie i docenienie dotychczasowych osiągnięć.