DOROTA N. HALLER

DOROTA N. HALLER, Dyrektorka Marketingu Honor Polska

kuria reklamodawców

Doświadczona ekspertka ds. marketingu, komunikacji, digital oraz DE&I. Pracowała dla wielu marek z różnych sektorów, od FMCG, po media, rozrywkę i technologię. Pełniła funkcję dyrektorki marketingu m.in. w Medicover, BNP Paribas, PLL LOT i Huawei. Od 1 czerwca 2023 jest dyrektorką marketingu (CMO) w Honor Polska. Wraz z zespołami i partnerami z agencji zdobywała wiele prestiżowych nagród, m.in. marketingowe Effie w PLL LOT i w Huawei (w tym dwa Złote Effie) czy PR-owski Złoty Spinacz w BNP Paribas i Huawei.

Jest dumną wiceprezeską IAA Polska, członkinią Rady Marek Superbrands, zasiadała też w międzynarodowych strukturach Marketing Sounding Board sojuszu Star Alliance. Jest jurorką w polskich i międzynarodowych konkursach z dziedziny komunikacji marketingowej. W 2022 zasiadała m.in w jury Teads Global Creative Awards. Jest Członkinią Rady Programowej CMO Club przy Digital University. W 2021 roku została zaproszona do Client Advisory Board Mety (d. Facebooka). Wielokrotnie była jurorką Effie – również przewodniczącą grupy jurorskiej.

Dorota lubi dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego chętnie przyjmuje zaproszenia do udziału w konferencjach branżowych, takich jak np. Facebook Marketing Summit, Video Wars by ScreenLovers czy Kongres Badaczy Rynku i Opinii PTBRiO oraz Europejski Kongres Gospodarczy. Dorota jest feministką i aktywistką na rzecz równouprawnienia, różnorodności i rozwoju potencjału kobiet. Angażuje się w mentoring w ramach wielu programów rozwojowych dla kobiet (m.in. Fundacji Vital Voices, czy Fundacji Liderek Biznesu). Ponadto od lipca 2021 prowadzi podcast Hallo Haller, gdzie rozmawia z inspirującymi kobietami po to, aby inspirować kolejne. W 2022 roku ukończyła studia podyplomowe na Cambridge University Judge Business School – Diversity, Equity & Inclusion: DEI Strategies for Business Impact. Jako członkini zarządu IAA Polska aktywnie działa na rzecz stowarzyszenia, współodpowiada merytorycznie za panele dyskusyjne IAA Power Hour oraz podcasty IAA Power Podcast, aktywnie pozyskuje nowych członków stowarzyszenia. W maju 2023 Dorota N. Haller została powołana do Global DEI Council w światowych strukturach IAA.

Profil na LinkedIn